×
Back to mainpage

Środki odstraszające do ogrodu(1303)Środki odstraszające do ogrodu

W ogrodzie znajduje się miejsce na piękne rośliny i warzywa, a także drzewka owocowe, ale niestety pojawiają się również różnego rodzaju pasożyty, które mogą w szybkim tempie zniszczyć wszystko to co stworzyliśmy. Nie jest to przyjemne, a co więcej naraża nas na różnego rodzaju straty, również te finansowe. Warto więc zadbać o to, by w ogrodzie znalazły się środki odstraszające, które pomagają pozbyć się niechcianych szkodników w szybki i bezpieczny sposób. Nie trzeba wiele, by w szybkim tempie zadbać o wygląd roślin i drzewek owocowych, które to najczęściej ulegają zniszczeniu przez pasożyty. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać decydując się na zakupy w naszym sklepie.

Środki odstraszające myszy

Nie ma wątpliwości co do tego, że nikt nie chce mieć w swoim ogrodzie myszy i szczurów. Jednak ich pozbycie się wcale nie jest takie proste jak może się wydawać. To szkodniki, które są zagrożeniem nie tylko dla przedmiotów, które znajdują się w ogrodzie, ale również w domu. Warto więc zadbać o to, by w ogrodzie pojawiły się urządzenia, które są w stanie odstraszyć myszy i szczury. To urządzenia, które nie są szkodliwe dla myszy, a jedynie odstraszają je specyficznymi falami dźwiękowymi. W ofercie naszego sklepu tego rodzaju urządzenia dostępne są w niskich cenach.

Środki odstraszające komary

Komary to zmora dla wielu osób. Nie są one szkodliwe, ale często pojawiają się wokół nas i sprawiają, że nie czujemy się komfortowo w naszym ogrodzie. Warto więc zadbać o to, by tego rodzaju owady były odstraszane z naszego ogrodu, a dzięki temu nie będą się one pojawiać w naszym obrębie, co gwarantuje więcej swobody i dobre samopoczucie. Doskonale sprawdzają się środki odstraszające komary, które wydzielają specyficzny zapach, który nie jest przyjazny dla komarów. Te skuteczne urządzenia znajdują się w ofercie naszego sklepu w niskich cenach i różnorodnych formach.

Środki odstraszające pająki

W ogrodzie, szczególnie latem pojawiają się różnego rodzaju owady i pajęczaki, które nie są dla nas miłym doświadczeniem i towarzystwem. Lepiej więc od razu zaopatrzyć się w środki odstraszające pająki i owady, które sprawią, że od razu poczujemy się komfortowo w naszym ogrodzie. Dzięki temu nie będziemy musieli się obawiać, że pojawią się u nas w domu różnego rodzaju pająki o owady. Takie urządzenia można postawić w oknie, dzięki czemu nie pozwolą one na to, by w domu pojawiły się pająki. 

PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

kontakt@lulany.pl
Facebook Messenger
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtowni i magazynów.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Wyprzedaż i tanie rzeczy z hurtowni do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.
Polub nasz facebook i znajdź rabat 5-15%
Dlaczego warto polubić?

Co jakiś czas poblikujemy nowy kod o innej wartości zniżki

Upoluj aż 15% zniżki!