×
Back to mainpage

Portfele dla dzieci(144)Dodatek dla każdego malucha

Dla dorosłych wyjście z domu bez portfela wydaje się niemal niemożliwe. Konieczne jest zabranie go ze sobą, nawet jeżeli wybieramy się niedaleko domu. Okazuje się, że maluchy w dobie dwudziestego pierwszego wieku myślą tak samo i również zawsze chcą mieć przy sobie swoje oszczędności. Zdajemy sobie z tego sprawę, więc w naszym sklepie znajduje się kategoria, w której dostępne są małe i większe portfele dla dzieci i młodzieży. Stanowią one doskonały dodatek, a także pozwalają na zabezpieczenie oszczędności każdego malucha. Maluch może zabrać ze sobą portfel do szkoły, na spacer i na zakupy. Jest to dodatek, który jest nie tylko przydatny, ale również wygodny i spełnia funkcje estetyczne.

Idealny portfel dla dziecka

Maluchy już od najmłodszych lat starają się naśladować dorosłych i to dlatego, tak jak oni chcą mieć przy sobie te potrzebne rzeczy przy sobie. Taki portfel sprawia, że dziecko może poczuć się pewniej i nauczyć się samodzielności i odpowiedzialności. Warto więc zaopatrzyć naszego malucha w taki dodatek, nawet jeżeli ma w nim znajdować się jedynie kilka złotych na lody, czy słodki napój. Trzeba wiedzieć, że nawet dzieci chcą być modne i piękne. Tak więc chcą w oczach innych wyglądać modnie, to tyczy się dzieci młodszych, jak i nastolatków. A w dzisiejszych czasach dzieci dorastają znacznie szybciej niż wcześniej. Zdają więc sobie sprawę, że dobry wygląd, to idealny sposób na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, który jest ważny przy szukaniu nowych znajomości. A wygląd, to nie tylko ubrania, ale również dodatki. Dlatego polecamy wybrać dla swojego malucha portfel, który ma oryginalny wzór, a także posiada odpowiednią konstrukcję. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci inaczej niż dorośli wyobrażają sobie ten idealny portfel dziecięcy. Młodzież jest bardziej skłonna do wybierania dodatków, które przyciągają uwagę. Dlatego w naszej ofercie znajdują się portfele, które mają atrakcyjne wzory i przyciągają wzrok. Dostępne są neonowe kolory, a także z uroczymi postaciami, które znane są z kreskówek i filmów.

Bezpieczeństwo, jakość i oszczędność

Każdy rodzic zdaje sobie jednak sprawę, że wygląd to nie wszystko. Jeżeli więc chodzi o dobranie idealnego portfela dla malucha, to liczy się to, by produkt ten był wykonany z wysokiej jakości materiałów, a także bezpiecznych tworzyw, które nie będą szkodliwe dla zdrowia. Dodatkowo warto, by w portfelu miejsce było dokładnie rozplanowane, tak by pieniądze miały przedział i oddzielną przestrzeń do przechowania. Trzeba wiedzieć, że dzieci bardzo często chcą mieć przy sobie wiele drobiazgów, więc w portfelu znajdzie się również miejsce dla innych ważnych przedmiotów. Jeżeli jesteś w tej kategorii, to znaczy, że szukasz dla swojego dziecka portfela wysokiej jakości, funkcjonalnego, a także ładnego. U nas znajdziesz modele, które spełniają wszystkie te wymagania, a dodatkowo dostępne są w przystępnych cenach.

PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

kontakt@lulany.pl
Facebook Messenger
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtowni i magazynów.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Wyprzedaż i tanie rzeczy z hurtowni do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.
Polub nasz facebook i znajdź rabat 5-15%
Dlaczego warto polubić?

Co jakiś czas poblikujemy nowy kod o innej wartości zniżki

Upoluj aż 15% zniżki!