×
Back to mainpage

Plecaki i nosidełka(176)Plecaki i nosidełka – niezbędny zestaw dla każdego rodzica

Wielu rodziców już od samego początku chce trzymać swoje dzieci blisko siebie. Dotyczy to szczególnie małych dzieci. Nosidełka i plecaki znacznie ułatwiają to zadanie i sprawiają, że noszenie malucha, jest znacznie komfortowe. Zapewniają one nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę dla malucha i rodzica. Nosidełka, które znajdują się w naszej ofercie dają gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki temu rodzic może czuć się komfortowo podczas noszenia dziecka. Nosidełka i plecaki są regulowane, a więc bez problemu można dopasować wysokość położenia malucha do naszych potrzeb. W zestawach dostępne są elementy, które mają za zadanie ułatwić noszenie dziecka i zapewniają mu pełen komfort i bezpieczeństwo. Przy nosidełkach znaleźć można kołnierzyk, który jest niezbędny do chronienia główki malucha, a także pas biodrowy i pas piersiowy. Dostępne są również plecaki z szerokimi, bocznymi zapięciami, które umożliwiają szybkie wyjęcie dziecka. Dodatkowo wiele z naszych modeli ma możliwość regulowania wysokości położenia pasów nośnych, które utrzymują dziecko.Nosidełka i plecaki zostały zaprojektowane tak, by zapewniać bezpieczeństwo i pełną wygodę podczas noszenia. W naszej ofercie dostępne są również pokrowce, które doskonale nadają się na deszcz. Ich zadaniem jest szczelnie zasłonięcie i chronienie malucha przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Takie pokrowce łatwo się mocuje, więc należą do funkcjonalnych dodatków.

Wygoda – co dla was przygotowaliśmy?

Nosidełka i plecaki, to doskonałe  rozwiązanie dla każdego rodzica. Dzięki nim możemy przenosić dziecko na krótszych i dłuższych dystansach. To akcesoria, które dają pełen komfort dla każdego rodzica i oczywiście malucha. Nosidełka doskonale sprawdzają się w domu, jednak nadają się również na wyprawy na świeże powietrze. Dzięki nim możliwe jest wyjście na spacer z dzieckiem w bezpieczny sposób. W plecakach dostępnych na naszym sklepie zastosowane są najlepsze systemy nośne i konstrukcyjne. Dzięki temu pozwalają one na zachowanie komfortu o bezpieczeństwa. To właśnie te dodatki, sprawiają, że dziecku ma pełną stabilność, a nosidełko pewnie trzyma się na plecach. Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę, że pojawienie się dziecka na świecie, to nie powód, by rezygnować z aktywności i podróży. Już od małego możesz zachęcać dziecko do podróżowania i zwiększać jego pasję do aktywności w tym okresie z pewnością pomogą ci wydatne nosidełka dla dzieci.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bez względu na to, czy poruszasz się po sklepie, czy jesteś w domu, zawsze, kiedy masz przy sobie dziecko, liczy się jego bezpieczeństwo. Noszenie na rękach nie zawsze daje na gwarancje bezpieczeństwa, a do tego nadmiernie obciąża kręgosłup i nie jest dobre ani dla ciebie, ani dla twojego malucha. Znacznie lepiej wybrać nosidełka, dzięki którym noszenie malucha jest czymś przyjemnym i komfortowym. W nosidełku maluch jest posadzony w bezpiecznej dla jego rozwoju pozycji, a ciężar dziecka jest równomiernie rozłożony na Twój kręgosłup, co mniejsza ryzyko pojawienia się bólu.

PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

kontakt@lulany.pl
Facebook Messenger
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtowni i magazynów.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Wyprzedaż i tanie rzeczy z hurtowni do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.
Polub nasz facebook i znajdź rabat 5-15%
Dlaczego warto polubić?

Co jakiś czas poblikujemy nowy kod o innej wartości zniżki

Upoluj aż 15% zniżki!