×
Back to mainpage

Pielęgnacja niemowląt(165)Babies # Silikonowe # BPA Free # Teether # Single loaded # PVC Free # Latex Free # TYRY.HU # Nitrosamine Free # 4-6 months # 13-18M # Zwierząt # 10-12M # 19-24M # 7-9 months # Phthalate Free # > 4 months # Okrągłe # 10-12 months # Stałe # Thermometers # 0-3 months # Elektroniczne # Cyfrowy # 13-18 months # 19-24 months # 10-12Y # 13-14Y # Plastikowe #
Pielęgnacja niemowląt – tego nie może ci zabraknąć

Po pojawieniu się malucha na świecie przychodzi czas na jego pielęgnację. Dla każdego świeżego rodzica nie jest to zadanie proste, a więc potrzebna jest pomoc. Przy dbaniu o dziecko potrzebne są różnego rodzaju akcesoria, które nie tylko ułatwią pielęgnację, ale również będą dbać o zdrowie i bezpieczeństwo malucha. Takie dodatki, jak termometr, gryzaki, czy smoczki, to akcesoria, które muszą pojawić się w każdym domu, w którym znajduje się niemowlak. W naszym sklepie znajdują się te i wiele innych akcesoriów, które mają za zadanie ułatwić pielęgnację malucha, a także zadbać o komfort jego i rodziców.

Bezpieczeństwo i komfort dla każdego

Dla każdego rodzica na pierwszym miejscu pojawia się bezpieczeństwo dziecka. Komfortowe kąpiele, w których maluch będzie bezpieczny, to podstawa. Dlatego podczas mycia doskonale sprawdzają się maty do wanienek, a także kapelusiki z daszkiem na głowę, które umożliwiają mycie włosów dziecka, bez ryzyka zalania oczu wodą i szamponem. Te akcesoria zdecydowanie ułatwiają pielęgnację niemowlaka i dają komfort dla każdego rodzica. Trudności przy opiece nad dzieckiem, pojawiają się jednak nie tylko podczas kąpieli, ale  również w czasie jedzenia. Maluch nie zawsze chce sięgać po posiłek, a przecież konieczne jest dostarczenie do organizmu odpowiednich witamin i minerałów. W naszym sklepie znajdują się smoczki, do których można wsadzić owoce i warzywa. Dzięki temu dziecko podczas trzymania smoczka w ustach będzie smakowało zdrowy sok z owoców i warzyw, które są bogate w wartościowe składniki odżywcze. U niemowląt pojawić się może gorączka, która jest niepokojącym sygnałem. Jeżeli w domu nie ma dobrego termometru, to dojść może do pomyłki, a to sprawi, że mylnie oceniamy stan dziecka. Dlatego warto po urodzeniu malucha zaopatrzyć się w dobrej jakości termometr, który będzie umożliwiał nam kontrolowanie temperatury ciała malucha. Te i wiele innych akcesoriów są dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców. Wszystkie te elementy wykonane są z bezpiecznych materiałów, które nie mają wpływu na zdrowie dziecka. Maluch może mieć z nimi kontakt.

Wysoka jakość i atrakcyjne oferty

Akcesoriów, które potrzebuje dziecko, a także rodzice podczas pielęgnacji malucha, jest naprawdę wiele. Przy ich wyborze zwraca się uwagę nie tylko na to, z jakich materiałów są wykonane, ale również na ich cenę. Po pojawieniu się malucha na świecie jego pielęgnacja i dbanie o zdrowie może pochłaniać wiele pieniędzy. Dlatego rodzice będą szukać najbardziej atrakcyjnych ofert, które wyróżniają się niską ceną, a także wysoką jakością. W naszej ofercie znajdują się produkty, które są wykonane z trwałych i bezpiecznych tworzyw, które są bezpieczne nawet dla małych dzieci. Dodatkowo staramy się, by nasze ceny były atrakcyjne dla każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania świeżo upieczonych rodziców i ich pociech.

Zobacz także:

akcesoria do pielęgnacji niemowląttanie akcesoria do pielęgnacji niemowlątwyprzedaż akcesoria do pielęgnacji niemowlątakcesoria do pielęgnacji niemowląt do 100 złotychakcesoria do pielęgnacji niemowląt do 50 złotychakcesoria do pielęgnacji niemowląt do 20 złotychtremometr dla niemowlątakcesoria do mierzenia stópszczoteczki do zębów dla dziecipielęgnacja jamy ustnejmata antypoślizgowaczapka do włosówsilikonowa szczoteczka do zębówrękawica dla dziecismoczki dla dzieciręczniki do kąpieli dla dziecipieluchy dla niemowlątszlafrok dla niemowląt?<>? termometrpomiarsilikonowyTeethersBabyTeethersilikonChewteethingprezentToddlerniemowlątręczniknosadzieciniemowlęsilikonowekoralikiTeeternaszyjnikPacifierfreeGryzakzabawkakoralikżuciaFoodGradezabawkikąpielKoralikidzieckocyfrowyzębównoworodeknarzędzieakcesoriabutypieluchytorbawisiorekCarełańcuchnowynoweząbCleanrękaGradKoszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

Piotr Nasalski
+48 507 425 100
Piotr Kulik
+48 500 238 951
Łukasz Woźniakiewicz
+48 570 024 914
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
ul. Sienkiewicza 85/87/8
90-057 Łódź
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtownii z Europy, Stanów, Chin.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Tanie i szybkie zakupy rzeczy z Chin do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.