×
Back to mainpage

Pielęgnacja niemowląt(160)Babies # Silikonowe # BPA Free # Teether # Latex Free # PVC Free # Nitrosamine Free # TYRY.HU # Phthalate Free # 4-6 months # Single loaded # 7-9 months # > 4 months # Okrągłe # 19-24M # 13-18M # 10-12M # Zwierząt # 0-3 months # Stałe # 10-12 months # 13-18 months # 19-24 months # Plastikowe # Elektroniczne # Thermometers # Cyfrowy # Kreskówki # 10-12Y # Poliester # 13-14Y # Diaper Bags # Teething Toddlers Toys / Pacifier Chain # Food grade silicone # Unisex # Jewelry Charms /Necklace Pendants # 2 years Up # Forehead # (30cm # Drewna # Plecak # Baby Infants Tooth Care Products # Innych # Nappies # Zamek # Hand-Wash With Warm Water Or Dishwasher # Other Tooth Care Products # Food Grade Silicone #
Pielęgnacja niemowląt – tego nie może ci zabraknąć

Po pojawieniu się malucha na świecie przychodzi czas na jego pielęgnację. Dla każdego świeżego rodzica nie jest to zadanie proste, a więc potrzebna jest pomoc. Przy dbaniu o dziecko potrzebne są różnego rodzaju akcesoria, które nie tylko ułatwią pielęgnację, ale również będą dbać o zdrowie i bezpieczeństwo malucha. Takie dodatki, jak termometr, gryzaki, czy smoczki, to akcesoria, które muszą pojawić się w każdym domu, w którym znajduje się niemowlak. W naszym sklepie znajdują się te i wiele innych akcesoriów, które mają za zadanie ułatwić pielęgnację malucha, a także zadbać o komfort jego i rodziców.

Bezpieczeństwo i komfort dla każdego

Dla każdego rodzica na pierwszym miejscu pojawia się bezpieczeństwo dziecka. Komfortowe kąpiele, w których maluch będzie bezpieczny, to podstawa. Dlatego podczas mycia doskonale sprawdzają się maty do wanienek, a także kapelusiki z daszkiem na głowę, które umożliwiają mycie włosów dziecka, bez ryzyka zalania oczu wodą i szamponem. Te akcesoria zdecydowanie ułatwiają pielęgnację niemowlaka i dają komfort dla każdego rodzica. Trudności przy opiece nad dzieckiem, pojawiają się jednak nie tylko podczas kąpieli, ale  również w czasie jedzenia. Maluch nie zawsze chce sięgać po posiłek, a przecież konieczne jest dostarczenie do organizmu odpowiednich witamin i minerałów. W naszym sklepie znajdują się smoczki, do których można wsadzić owoce i warzywa. Dzięki temu dziecko podczas trzymania smoczka w ustach będzie smakowało zdrowy sok z owoców i warzyw, które są bogate w wartościowe składniki odżywcze. U niemowląt pojawić się może gorączka, która jest niepokojącym sygnałem. Jeżeli w domu nie ma dobrego termometru, to dojść może do pomyłki, a to sprawi, że mylnie oceniamy stan dziecka. Dlatego warto po urodzeniu malucha zaopatrzyć się w dobrej jakości termometr, który będzie umożliwiał nam kontrolowanie temperatury ciała malucha. Te i wiele innych akcesoriów są dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców. Wszystkie te elementy wykonane są z bezpiecznych materiałów, które nie mają wpływu na zdrowie dziecka. Maluch może mieć z nimi kontakt.

Wysoka jakość i atrakcyjne oferty

Akcesoriów, które potrzebuje dziecko, a także rodzice podczas pielęgnacji malucha, jest naprawdę wiele. Przy ich wyborze zwraca się uwagę nie tylko na to, z jakich materiałów są wykonane, ale również na ich cenę. Po pojawieniu się malucha na świecie jego pielęgnacja i dbanie o zdrowie może pochłaniać wiele pieniędzy. Dlatego rodzice będą szukać najbardziej atrakcyjnych ofert, które wyróżniają się niską ceną, a także wysoką jakością. W naszej ofercie znajdują się produkty, które są wykonane z trwałych i bezpiecznych tworzyw, które są bezpieczne nawet dla małych dzieci. Dodatkowo staramy się, by nasze ceny były atrakcyjne dla każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania świeżo upieczonych rodziców i ich pociech.


Zobacz także:

pieluchy dla niemowląt?<>? termometrprezentkoralikKoralikiPODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

kontakt@lulany.pl
Facebook Messenger
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtownii z Europy, Stanów, Chin.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Tanie i szybkie zakupy rzeczy z Chin do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.