×
Back to mainpage

Artykuły ogrodnicze(3544)Bonsai # Wykluczone # Bardzo proste # Plastikowe # Rośliny ogrodowe # Wieloletnich # Upiększających # Virgo # DIY roślina doniczkowa # mały # Subtropikalnych # Kwitnące rośliny # Courtyard # średni # duży # Jesień # Nowa roślina # Szczęśliwa Farma # Tropikalne nasiona kwiatów # Roczne # Wiosna # Rośliny wewnętrzne # małe # Umiarkowany # średnie # Oczyszczanie powietrza # Ogród doniczkowa roślina # Zestawy do podlewania # Balkonem # Salon # Konserwy roślin # duże # Nasiona kaktusów # komary # Rzadkie nasiona kwiatów # Egzotyczne nasiona # Soczyste nasiona # Nasiona kwiatów Bonsai # Wieloletnie nasiona kwiatów # Puszki wodne # Nasiona roślin wewnętrznych # Ultradźwiękowe Odstraszacze szkodników # Soczyste rośliny # Letnich # Wieloletnie kwiaty # Mieszane # Rzadki kwiat #
Artykuły ogrodnicze – przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wygląd ogrodu dla wielu osób jest bardzo ważny. Warto więc zastanowić się, w jaki sposób zadbać o jego prezencję. Sposobów może być naprawdę wiele, a przecież niezbędne do tego są różnego rodzaju akcesoria. Dostępne są one w naszym sklepie w różnorodnej formie i atrakcyjnych cenach!

Liczniki ogrodowe do wody

W ogrodzie znajduje się wiele zieleni, a więc konieczne jest jej podlewanie, by zachowała ona swój  zielony wygląd nawet w najbardziej upalne tygodnie. W tym wypadku konieczne jest używanie węża ogrodowego, dzięki któremu można z łatwością podlewać wszystkie rośliny znajdujące się w ogrodzie. Jednak jednocześnie warto kontrolować to ile wody poświęca się na podlewanie roślin w ogrodzie, by móc dobrze je rozplanować, by dbały one o niewysoką kwotę rachunków. W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem jest zamontowanie licznika ogrodowego wody, który pomaga sprawdzać jak dużo wody poświęca się na dbanie o ogród i rośliny, które się w nim znajdują.

Nasiona ogrodnicze – różne rodzaje

W ogrodzie zawsze panuje cudowna atmosfera, a szczególnie wiosną i latem, kiedy zaczynają kwitnąć pienne rośliny.  W ogrodzie może pojawić się naprawdę wiele kwiatów, a im jest ich więcej, tym lepiej, ponieważ ogród prezentuje się elegancko i niepowtarzalnie. Jednak do zachowania takiego wyglądu niezbędne są nasiona ogrodnicze, które sprawiają, że nasz ogród wygląda doskonale szczególnie w okresie wiosennym. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju nasiona ogrodnicze, które mogą być wieloletnie lub jednoroczne. Można więc je  z łatwością dopasować do swoich potrzeb i upodobań. A co ważniejsze wszystkie te nasiona dostępne są w przystępnej cenie.

Środki odstraszające do ogrodu

W ogrodzie znajduje się miejsce na piękne rośliny i warzywa, a także drzewka owocowe, ale niestety pojawiają się również różnego rodzaju pasożyty, które mogą w szybkim tempie zniszczyć wszystko to co stworzyliśmy. Nie jest to przyjemne, a co więcej naraża nas na różnego rodzaju straty, również te finansowe. Warto więc zadbać o to, by w ogrodzie znalazły się środki odstraszające, które pomagają pozbyć się niechcianych szkodników w szybki i bezpieczny sposób. Nie trzeba wiele, by w szybkim tempie zadbać o wygląd roślin i drzewek owocowych, które to najczęściej ulegają zniszczeniu przez pasożyty.

Zestawy do podlewania ogrodu

Ze względu na to, że w ogrodzie znajdują się rośliny, to każdego dnia potrzebują one wystarczającej ilości wody, by móc rosnąć i pięknie się prezentować bez względu na pogodę. W tym wypadku warto zadbać o to, by w zasięgu ręki zawsze mieć zestawy do podlewania ogrodu.

Zobacz także:

tanie artykuły ogrodniczeartykuły ogrodnicze dla profesjonalistówartykuły ogrodnicze do 30 złotychartykuły ogrodnicze do 50 złotychKoszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

Piotr Nasalski
kontakt@lulany.pl
Piotr Kulik
kontakt@lulany.pl
Łukasz Woźniakiewicz
kontakt@lulany.pl
Mariusz Woźniakiewicz
kontakt@lulany.pl
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
ul. Sienkiewicza 85/87/8
90-057 Łódź
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtownii z Europy, Stanów, Chin.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Tanie i szybkie zakupy rzeczy z Chin do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.


Upoluj kod rabatowy 15% na wszystkie produkty!

Polub i odwiedź nasz facebook - pierwszy post zawiera KUPON
lub napisz do nas nas na czacie, w odpowiedzi wyślemy KOD