×
Back to mainpage

Aktywność i wyposażenie(181) Wygoda i komfort dla rodziców

Wraz z pojawieniem się dziecka na świecie, w domu pojawiają się różnego rodzaju akcesoria, które dbają o malucha, a także wspomagają prawidłowy rozwój dziecka. Nowy członek rodziny staje się od razu tym najważniejszym, jednak rodzice powinny pamiętać, że oni również są ważni. W końcu szczęśliwi i wypoczęci rodzice, to szczęśliwe dziecko. Funkcjonowanie z małym dzieckiem może być jednak ciężkie, więc na rynku pojawiają się akcesoria, które mają zwiększyć komfort rodziców i ułatwić im opiekę nad maluchem. Są to różnego rodzaju nosidełka, huśtawki i maty dla dzieci. To doskonałe akcesoria, które dbają o bezpieczeństwo dziecka, a także są funkcjonale, więc ułatwiają pracę młodych rodziców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad małym dzieckiem nie jest łatwa, dlatego w naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju akcesoria, które ułatwią poruszanie się z dzieckiem lub zabawę i opiekę.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Przy wyborze tego rodzaju przedmiotów liczy się nie tylko to, by wyglądały one estetycznie, ale również, by były bezpieczne. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się akcesoria dla rodziców, które wykonane są z bezpiecznych i wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być one używane jednakowo przez osoby dorosłe, a także maluchy. To akcesoria, które doskonale sprawdzają się w domach, gdzie pojawił się nowy członek rodziny. W takim domu z pewnością liczy się wygoda, a więc takiego rodzaju dodatki mają zwiększyć komfort rodziców i dziecka podczas całego dnia. Dzięki nim kolejny dzień nie będzie już męczący i stresujący, ale przyjemny i radosny. W ofercie dostępne są nosidełka, które pozwalają na trzymanie dziecka przy sobie. Są one stworzone w taki sposób, by rodzic podczas noszenia malucha miał wolne dłonie, co zwiększa swobodę ruchów i umożliwia gotowanie, czy sprzątanie, a jednocześnie opiekę nad dzieckiem. Dodatkowo skonstruowane są tak, by nie obciążać kręgosłupa dorosłego, a rozmieszczać ciężar dziecka na całą sylwetkę. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla rodziców niż standardowe noszenie maluchów na rękach.Warto również wiedzieć, że tego rodzaju akcesoria są przystosowane do postawy malucha. Tak więc siedzi on w naturalnej pozycji, która ma dobry wpływ na jego rozwój i pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy.

Jakość w niskiej cenie

Nie ma co ukrywać, dla rodziców liczy się bezpieczeństwo dziecka. Tak więc są oni w stanie wydać ogromne sumy, na akcesoria, które zapewniają prawidłowy rozwój dla malucha. Jednak nie zawsze jest to konieczne. W naszej ofercie dostępne są akcesoria dla dzieci, które uczą pływać, ułatwiają kąpiel i karmienie, a także dbają o bezpieczeństwo, a dostępne są w niskich cenach. Jednocześnie stawiamy na wysoką jakość i przystępność, tak by nasze produkty było dostępne i atrakcyjne dla każdego. Dbamy również o komfort rodziców, dlatego oferujemy wytrzymałe akcesoria, które będą towarzyszyć w tym nowym okresie życia przez długi czas.

PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

kontakt@lulany.pl
Facebook Messenger
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtowni i magazynów.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Wyprzedaż i tanie rzeczy z hurtowni do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.
Polub nasz facebook i znajdź rabat 5-15%
Dlaczego warto polubić?

Co jakiś czas poblikujemy nowy kod o innej wartości zniżki

Upoluj aż 15% zniżki!