×
Back to mainpage

Akcesoria dla niemowląt(215)







Akcesoria dla niemowląt – wszystko, czego potrzebujesz dostępne  w jednym miejscu

Do opieki nad dzieckiem nie wystarczy jedynie wózek, dobre miejsce do spania i doskonale dobrane i dopasowane ubranka. Konieczne jest również posiadanie niezbędnych przedmiotów, które potrzebne są przede wszystkim do pielęgnacji i karmienia niemowlaka. Kiedy mama przestaje karmić piersią, w domu pojawiają się butelki, łyżeczki, kubki, miseczki i wiele innych akcesoriów, które mają zapewnić wygodę i dobrą zabawę podczas jedzenia. Co więcej, podczas jedzenia dziecko może się zabrudzić, więc potrzebne będą śliniaczki, ubranka na zmianę i ściereczki, które będą przyjazne dla skóry dziecka. Dodatkowo jedzenie trzeba przecież gdzieś przechowywać, by nie straciło ważności i nie zepsuło się przez wysokie temperatury. Dzięki nam, jeżeli mama zapragnie wyjść lub będzie w pracy, to tata bez problemu poradzi sobie z karmieniem malucha, dzięki akcesoriom dla niemowląt, które znajdują się w naszej ofercie. Warto pamiętać, że dzieci uwielbiają ssać smoczek, to dzięki nim mogą się nieco uspokoić. Dobrze dobrany smoczek dla dziecka, może być zastępstwem dla chwil, które dziecko spędza przy matczynej piersi. Mamy również w ofercie akcesoria, dzięki którym można stale monitorować malucha, kiedy on śpi. Dzięki temu można spokojnie odpocząć i jednocześnie pilnować bezpieczeństwa dziecka. To wszystko zapewniają akcesoria, które dostępne są w naszym sklepie.

Bezpieczne akcesoria dla niemowląt

Dbałość o komfort dziecka nie powinna opierać się jedynie na włączeniu do jego pielęgnacji odpowiednich kosmetyków. Dziecko ma wyjątkowo wrażliwą skórę, więc ważne jest to, by wszystkie akcesoria były wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie powodują podrażnień. Dlatego właśnie w naszej kategorii dostępne są trwałe i funkcjonalne przedmioty, które mają ułatwić wykonywanie codziennych czynności przy pielęgnacji. W naszej ofercie można znaleźć liczne akcesoria, które ułatwiają pielęgnację rodzicom, a także zapewniają pewien komfort dziecku. Oferujemy praktyczne wkładki do pieluszek, które mają zapewnić higienę, a także są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pieluszek z bawełny. Nasze akcesoria dla niemowląt odznaczają się starannością wykonania i zastosowaniem najwyższej jakości bezpiecznych  materiałów. Co więcej, można wyróżnić wagi elektryczne, które mają ułatwić rodzicom kontrolowanie wagi dziecka. Tego typu akcesoria dla niemowląt są szczególnie polecane dla wcześniaków, gdyż waga u takich dzieci jest ważnym wskaźnikiem ich rozwoju. Dzięki temu, że tego rodzaju akcesoria są zaprojektowane w nowoczesny sposób, mogą one służyć do mierzenia wagi nie tylko noworodków, ale również nieco starszych dzieci. Wszystko to, co tworzone jest dla dzieci w naszym sklepie odznacza się starannością wykonania, a więc przedmioty te posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o jakości i bezpieczeństwie. Akcesoria te wykonane są z wysokiej jakości materiałów i producentów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, co bezpieczne i potrzebne jest dla każdego dziecka.

PODOBNE KATEGORIE


Koszyk

×

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z centum pomocy poniżej:


Wsparcie 24/7

kontakt@lulany.pl
Facebook Messenger
Centrum Pomocy

1.
 
Chcę coś kupić ale szukam informacji jak zamówić...
2.
 
Kupiłem coś ale chcę poznać status zamówienia...
3.
 
Odebrałem paczkę ale mam pytanie lub problem...
4.
 
Chcę dokonać zwrotu i potrzebuję informacji...
O Firmie

DropBro spółka z o.o.
kontakt@lulany.pl
NIP 7252287140
REGON 382818530
Kapitał zakładowy
20 tysięcy zł
O Sklepie

Niskie ceny oraz nowoczesny system magazynowania i wysyłki.
Wysyłka bezpośrednio z hurtowni i magazynów.
Jakość jak u konkurencji, ale oszczędzamy na magazynowaniu.
Darmowa wysyłka ale nieco dłuższa lub płatna ekspresowa.
Wyprzedaż i tanie rzeczy z hurtowni do 50, 100, 200... zł. Bezpieczne płatności i zwroty. W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty, upominki, prezenty, drobiazgi, gadżety, akcesoria.




Polub nasz facebook i znajdź rabat 5-15%




Dlaczego warto polubić?

Co jakiś czas poblikujemy nowy kod o innej wartości zniżki

Upoluj aż 15% zniżki!